Category Archives: Statyba

Kokie iššūkiai laukia dengiančių trinkeles?

Kokie iššūkiai laukia dengiančių trinkeles?

Lauko ir šaligatvio trinkelės yra vienas iš pasirinkimų, kuriuos galima rinktis tuomet, kai reikia dangos. Įdomu tai, kad paprastai kalbant apie šią dangą yra akcentuojami tik jos privalumai. Tačiau, ar tikri šis pasirinkimas neturi jokių trūkumų? Ar yra nemalonumų, kurie gali iškilti pasirinkus šias plyteles arba trinkeles? Ir su kokiais iššūkiais teks susidurti? Tai – klausimai, į kuriuos paprastai atsakymai nėra pateikiami. Taigi, šį kartą pasielgsime  priešingai ir pateiksime atsakymus į šiuos klausimus.

Parduodu trinkeles

Kalbant apie tokio pasirinkimo trūkumas, verta pabrėžti, jog jų tiesiog nėra, tačiau egzistuoja tam tikri nemalonumai, su kurias gali tekti susidurti. Pavyzdžiui, staigus temperatūrų svyravimai  bėgant laikui gali trinkeles ar plyteles išjudinti. Maža to, susidarius ledui ant trinkelių, jį bus labai sunku pašalinti. Vis dėlto, tai rekomenduojama daryti, priešingu atveju nepavyks išvengti traumų. Taip pat reikėtų vengti ir stiprių smūgių, sunkios technikos, kadangi tai gali paskatinti plytelių nusidėvėjimą ir pirminės puikios išvaizdos praradimą.

Trinkelės

kokie

Neretai pasitaiko situacijų, kuomet plytelės nuskyla, atšoksta nuo paviršiaus arba pakeičia savo buvimo vietą. Vos tik pastebėjus vieną iš šių veiksnių, iš karto reikėtų imtis remonto darbų, priešingu atveju grindinys praras ne tik dekoratyvią išvaizdą, bet ir bus sudaromos nesaugios sąlygos judėjimui.

Naudinga su keliomis Stogocerpes.lt grindinio trinkelėmis susipažinti:

BENDERS Troja Antik grafito (betono trinkelės)
BENDERS Troja Antik gramix (betono trinkelės)
BENDERS Troja Antik pilka (betono trinkelės)
BENDERS Troja Antik rodmix (betono trinkelės)
BENDERS Troja Antik terramix (betono trinkelės)
Feldhaus Klinker P203 KF (klinkerio trinkelės)
Feldhaus Klinker P248 KF (klinkerio trinkelės)
Feldhaus Klinker P249 KF (klinkerio trinkelės)

Jei nusprendėte tam tikrą teritoriją iškloti trinkelėmis, iš anksto nusiteikite ir dar vienam reiškiniui – kovai su žolėmis. Na, o jų tikrai netrūks, todėl geriausia iš anksto pagalvoti apie tai, kokių priemonių galėtumėte imtis. Jų tikrai yra: reguliarus žolių šalinimas (ravėjimas), cheminės priemonės, o taip pat – plytelių užpildas. Belieka tik pridurti, kad  kiekvienas iš šių pasirinkimų turi tam tikrų privalumų bei trūkumų, todėl būtina juos visus tinkamai įvertinti. Pavyzdžiui, reguliarus piktžolių ravėjimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta ekologiją, tačiau tikrai netiks tiems, kurie taupo savo laiką. Apie cheminių priemonių naudojimą, taip pat galima išskirti tam tikrus privalumus bei trūkumus: pavyzdžiui, šių priemonių įsigijimas reiškia, kad nusižengsite ekologijos principams, be to, patirsite tam tikras išlaidas. Vis dėlto, tai padės jums taupyti savo brangų laiką be fizines jėgas.

Dar vienas jūsų laukiantis  iššūkis – būtinybė nuspręsti, kas atliks klojimo darbus. Belieka tik pridurti, kad jūsų laukia įvairūs variantai: darbą galite atlikti jūs arba kreiptis į profesionalus. Beje, kaip ką tik parašytoje situacijoje, taip ir šioje būtina pabrėžti, kad kiekvienas pasirinkimas turi ir privalumų, ir trūkumų.

Jei ieškote patikimų ir kokybiškų, grindinio trinkelės iš Stogocerpes.lt – geriausias ir praktiškas Jūsų pasirinkimas.

Parduodu trinkeles šaligatviams – Perkistatai.lt

Svarbi informacija prieš darbus

Svarbi informacija prieš darbus

Nors statybų dar tik ruošiamasi, statybų specialistai tam ruoštis pradeda jau dabar. Ne išimti ir klinkerio plytos, kurių atšilus orams reikės turėti statybų objekte. Startavus statybų sezonui, profesionalūs statybininkai medžiagas jau nori turėti iškart. Todėl specialistai dažnai pašiepia tuos, kurie tik atšilus orams dar tik ieškosi statybinių medžiagų tiekėjų. Todėl dažnai tenka nusivilti tų namų savininkams, kuriems pasitaikė tokios kvalifikacijos statybų meistrai.

Naudinga pasidomėti:

svarbi

Stogocerpes.lt – klinkerio plytos yra vienas iš svarbiausių produktų tiems, kurie nori išskirtinių namų. Jomis galima atlikti namo apdailą tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Žinodami ko norite tai galite įgyvendinti plytomis iš klinkerio. Naudinga žinoti ir tai, kad šių plytų priežiūra yra minimali. Tai reiškia, kad investuodami į šią statybinę medžiagą sutaupysite ne tik lėšų, bet ir brangaus laiko priežiūrai. Išorines sienas iš stogocerpes.lt klinkerio plytų nuplauna lietus, o nešvarumus ir nusėdusias dulkes žiemą sniegas ir šlapdriba. Todėl namų šeimininkams neteks sukti ratus aplink namą su teleskopiniu šepečiu norint nuvalyti išorines sienas. Klinkerinės plytos iš stogocerpes.lt nesugeria ir ant paviršiaus nesulaiko purvo, todėl yra akcentuojama maža jų priežiūra. Be to, labai svarbu žinoti, kad stogocerpes.lt klinkerio plytų vandens sugeriamumas yra tik iki 6 procentų. Vanduo nuo paviršiaus yra išstumiamas, todėl namų sienos lieka sausesnės ir tai atsiliepia ir viso namo vidaus erdvėms. Sausesni namai – didesnis jaukumas.

Naudinga prisiminti, kad šios plytos yra mūrijamos. Jos tinka tiek namo statyboms, tiek jau pastatytų namų apdailai. Ir mūrijimo proceso įgyvendinimui joms reikalingi specialūs mišiniai. Kadangi stogocerpes.lt klinkerio plytos nesugeria vandens kaip kitos, joms ieškokite jų mūrijimui skirto statybinio mišinio, kuris bus sausesnis, nei visi universalūs mišiniai.

Iš klinkerio pagamintos plytos pasižymi ilgaamžiškumu, todėl pasirinkę ir investavę į šias statybines medžiagas nepasigailėsite priėmę tokį sprendimą. Garsūs pasaulyje plytų iš klinkerio gamintojai savo produktams suteikia net 20-30 metų garantijas. Jos yra atsparios įvairiems šilumos ar šalčio pokyčiams. Tvirtai atsilaiko esant stipriam vėjui ir lengvai perneša liūtis bei šlapdribas žiemą.

Jei ieškoti tvirtos medžiagos namo sienoms pagrindinei sienai ar tik apdailai, klinkerinės plytos – geriausias pasirinkimas ir svarbi incesticija. O ieškantiems namo vidaus dekoravimui idėjų, šis produktas gali Jums suteikti daug minčių ir fantazijos.

Stogocerpes.lt – aukščiausios kokybės produktai iš klinkerio statybų ar apdailos sprendimams. Siūlome, tai kas – geriausia.

Pamatų liejimas: kaip išsirinkti įmonę, kuri atliks šį darbą?

Pamatų liejimas: kaip išsirinkti įmonę, kuri atliks šį darbą?

Pamatų liejimas

Pamatų liejimas – darbas, kurį tuo atveju, jei planuojate statyti vienokios ar kitokios paskirties pastatą, galite atlikti ir jūs. Vis dėlto, būtų galima išvardinti ir ne vieną atvejį, kuomet kur kas geresniu pasirinkimu tampa kreipimasis į įmonę, kuri galėtų suteikti pamatų liejimo paslaugą. Na, o kai nusprendžiate taip ir pasielgti, tokiu atveju tenka atsakingai nuspręsti, kokią įmonę reikia  pasirinkti. Kad tai  padaryti būtų lengviau, atkreipkite dėmesį į šiuos patarimus.

Kaip žinia, pamatai, be kurių neįmanoma išsiversti statant vienokios ar kitokios paskirties pastatą, gali būti labai įvairių tipų. Kokį tipą pasirinksite, spręsti lieka jums (tiesa, gali būti ir tam tikrų aplinkybių, kurios lems vienokį ar kitokį jūsų pasirinkimą), tačiau pats svarbiausias dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį yra tas, jog ne visos įmonės, kurios teikia pamatų liejimo paslaugą, gali išlieti bet kokio tipo pamatus. Taip yra todėl, kad pamatai – įvairių tipų, tačiau nemaža dalis įmonių, kurių veika yra pamatų liejimas, specializuojasi tik tam tikros rūšies pamatų liejimo srityje. Tai reiškia, kad tokia įmonė nelieka bet kokio tipo pamatų – liejami tik tam tikros rūšies pamatai. Taigi, belieka tik pridurti, kad rinkdamiesi įmonę, kuri suteiks šią paslaugą, vienas dalykų, kuriuo turite pasidomėti pirmiausi, yra toks – užduoti klausimą, ar įmonė gali išlieti tokio tipo pastatus, kokių jūs pageidaujate.

Naudinga pasidomėti:

  • Cerpes – Stogocerpes.lt;

Statybų bendrovės pasirinkimas

pamatų liejimas - statybinės medžiagos - cementas

Dar vienas dalykas, kuris taip pat gali pakoreguoti jūsų planus, susijusius su įmonės pasirinkimu, yra įmonės užimtumas. Reikia akcentuoto faktą, jog įmonės, kurios teikia  pamatų liejimo paslaugą, neretai teikia ir kitas  paslaugas, kurių reikia statybų metu, tad bendras įmonės užimtumas paprastai būna labai aukštas. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, kad ne visada gali pavykti jūsų planas: jei pageidausite, kad pamatų liejimo darbus atliktų tam tikra įmonė, telieka tik pasakyti, kad tokie planai gali sugriūti dėl vienos labai paprastos priežasties: jei įmonės užimtumas bus labai aukštas, tokiu atveju jums beliks tik viena išeitis – pasirinkti kitą įmonę. Tiesa, yra viena gudrybė, kurios dėka, jūsų planai gali nesužlugti: šią paslaugą užsisakykite likus ne mažiau kaip pusmečiui. Rekomenduojamas pamatų įrengimas Vilniuje su profesionaliomis medžiagomis.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, jog yra ir dar vienas veiksnys, kuris taip pat gali tapti svarbiu rodikliu pasirenkant įmonę: svarbu pasakyti, kad jei pasidomėsite, kokios yra šios paslaugos kainos, pamatysite skirtingus skaičius.

Atlikus visus statybos darbus eilė prieina stogui. Kokias cerpes ar skardą išsirinkti gali pakonsultuoti specialistai. Bet jeigu nusprendėte ieškoti čerpių pardavėjų, galite pasidomėti ką siūlo skiltis keraminės čerpės pigiau.

Taip pat skaitykite: