Category Archives: Baldai

Klasikiniai baldai. Laiką taupanti virtuvė.

Nors sakoma, kad pozityvių minčių ir entuziastingų idėjų šiandien vis daugėja, ne paslaptis ir tai, kad iš aplinkinių žmonių galime išgirsti ir daug įvairių skundų, o vienas populiariausių yra  – neturiu laiko. Iš tiesų, šių dienų žmonės turi daugybė įvairių įsipareigojamų, neišpildytų svajonių bei lūkesčių, tad tokios frazės apie laiko neturėjimą, atrodo labai logiškos. Ir būtent dėl šios priežasties, dar didesnį susidomėjimą kelia visos gudrybės, leidžiančios taupyti savo brangų laiką. Jį siekiame sutaupyti, kaip įmanoma daugiausia pačiose įvairiausiose gyvenimo situacijose. Taigi, nieko keista, kad nuolat ieškome būdų, kaip pagaminti vakarienė greičiau, kaip apsipirkti efektyviau, kaip suplanuoti dienos darbus ir kaip užtikrinti, kad kelionė į darbą šiandien truktų trumpiau nei vakar. Tačiau, ar žinojote, kad mūsų brangų laiką gali taupyti net virtuvė? Taip, tai iš tiesų realu. Tad, jei šis klausimas jums yra labai aktualus, likite kartu ir sužinokite, ar įmanoma susikurti laiką taupančią virtuvę? Tai padaryti tikrai įmanoma ir jau neturkus atskleisime, kaip atrodo laiką taupanti virtuvė.

Klasikiniai baldai

klasikiniai baldai

 

Gausu buities prietaisų

Jei jums svarbu taupyti laiką, tai pirmasis žingsnis, kurį reikia įgyvendinti, norint turėti laiką taupančią virtuvę, yra buities prietaisai. Kuo jų bus daugiau, tuo geriau – padaugės situacijų, leidžiančių taupyti savo laiką. Prie tokių įrenginių galime priskirti indaplovę, trintuvus, plakiklius, mikrobangų krosnelę, įvairių tipų pjaustykles ir t.t.

Šaldytuvas  negali stovėti bet kur

Kuomet pradedama kalbėti apie virtuvės įrengimą, manoma, kad šaldytuvas gali stovėti bet kur, tačiau ši taisyklė tikrai negalioja tuo atveju, jei norite susikurti laiką taupančią virtuvę. Ir visa tai todėl, kad dėmesį verta atkreipti į vieną aplinkybę: šaldytuvas geriausia statyti šalia spinteles, ant kurios galėtumėte iškrauti pirkinius. Tokiu būdu sugaišit kur kas mažiau laiko, norėdami juos patalpinti į šaldytuvą.

Patogus baldų išdėstymas

Dar vienas būdas, kuriuo taip pat vertėtų pasinaudoti tuo atveju, jei norite, kad jūsų virtuvė taptų laiką taupančia virtuve, yra patogus baldų išdėstymas. Standartiniai baldai neleidžia pasiekti šio tikslo? Nebūtina juos rinktis, nepamirškite jog visada galite pasinaudoti tokiomis paslaugomis, kaip Baldai4u.lt klasikiniai baldai – virtuvės baldų ir komplektų gamyba pagal užsakymą Kaune ir pateikti individualų užsakymą.

Kaip matyt, sukurti virtuvę, kuri taupytų jūsų laiką, yra gerokai paprasčiau nei galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, telieka laikytis kelių paprastų taisyklių.

Dėl susitikimo kitomis nei darbo valandomis – tartis asmeniškai su dizaineriais.
Aira
8-656-62298
aira@baldai4u.lt

Aivaras
8-699-64421
aivaras@baldai4u.lt

Sandra
8-630-07202
sandra@baldai4u.lt

Kur ir kaip randami virtuvės baldai ir kaip jų ieškoma

Kur ir kaip randami virtuvės baldai ir kaip jų ieškoma

Daugelis labai greitai sureaguotų į tokią antraštę pasisakydami, kad eini į baldų parduotuvę, išsirenki, susimoki ir parsiveži. O kaip vartotojas elgiasi iš tikro?

Greičiausiai, kad viena vartotojų grupė, apie esamą baldų saloną sužinojo visiškai atsitiktinai, važiuodami automobiliu įprastomis savo miesto gatvėmis, kai sustojus prie sankryžos, šalia privažiavęs autobusas su reklama davė pagrindą dingsčiai, kad metas atsinaujinti virtuvės baldus, ant autobuso puikavosi baldų salono reklama ir dideliais skaičiai sudėliotas telefono numeris.

virtuves-baldai-baldai4u-lt

Kita grupelė, taip pat važiuodami automobiliu ir taip pat atsitiktinai galėjo pastebėti iškabą vitrinoje – virtuvės baldai, jau dirbame. Ir kaskart pravažiuojant pro šį virtuvės baldų saloną mintyse pradeda likti informacija, kurioje vietoje galima rasti baldus virtuvei.

Trečia vartotojus dalis, kurią galima dar pavadinti ir išmaniąja, virtuvės baldų ieško kiek kitokiais būdais. Taupydami savo laiką, jie bando rasti tinkamą virtuvės baldų modelį internetu. Virtuvės baldai ir jų prekyba internetu jau senei yra populiari, bet ne visi dar pasitiki veiksmu, kad susimokėjus ne mažą sumą už baldus, tikrai juos gaus tokius kokius užsisakė. Bet, yra ir teigiamų dalykų, pavyzdžiui, internete galima susirasti tik patinkantį, pasirinkti norimą spalvą ir suradus optimalų variantą, nuėjus į kontaktų skiltį galima lengvai sužinoti, kurioje miesto dalyje randasi parduotuvė, po ko nuvažiuojama ten ir atliekami visi kiti formalumai.

virtuves-baldai-1-baldai4u-lt

Dar kita vartotojų grupė pasitiki skelbimais. Vieni skaito laikraščius, ieško antraščių, kad parduodami virtuvės baldai, o kiti, vėl gi, skelbimų portalą susiranda internete ir taupydami laiką ieško baldų virtuvei, kurie galėtų patikti ir tikti.

Bet yra ir tokių žmonių ar įmonių, kurios virtuvės baldais prekiauja Facebook’e, turi susikūrę šaunią paskyrą FB, turi ne mažai ir sekėjų, todėl jiems nėra sudėtinga pateikti informaciją apie naujausius savo produktus, įkelti nuotraukas ir sulaukti dar didesnio populiarumo.

virtuves-baldai-baldai4u-lt

Virtuvės baldai ir prekyba jais yra užėmusi visas nišas, yra panaudoti visi įrankiai jų pardavimui, todėl susirasti patinkančius, tinkamos spalvos ir su visa norima furnitūra. Todėl pasirinkę sau tinkamiausią ir priimtiniausią būdą virtuvės baldų paieškai, tikrai susirasite visus Jūsų lūkesčius atitinkančius baldus virtuvei.

O jei abejojate savo galimybėmis ar tinkamu pasirinkimu, tokiu atveju naudingiausia kreiptis į salone dirbančius darbuotojus, kurie pakonsultuos, patars, o gal net duos geriausią patarimą.

Pasitikėkite savo sprendimais ir virtuvės baldai jau ryt stovės Jūsų virtuvėje.

Paslaugos.